Kapat× Adres: Hamidiye Mah. Sanayi Caddesi No:11/a Merkez/KARAMAN

Hakkımızda

    Karaman’da inşaat, pide fırını ve otel sektörlerinde faaliyet gösteren AYGÜN İnşaat Gıda Turizm Petrol Ürünleri sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. bünyesine yeni bir iş kolunu daha ekleyerek başarılı çıkışını ve faaliyet sektörünü genişletmiş oldu. EKİM 2014 tarihinde Hamidiye Mahallesi Sanayi Caddesi üzerinde bulunan (eski KAR-PET) petrol istasyonunu tüm müştemilatıyla satın alınmış gerekli yeni düzenlemeler ve dizaynlar yapıldıktan sonra Milli Akaryakıtdağıtıcı firmamız olan TÜRKİYE PETROLLERİ ile güç birliği yapılmış ve MART 2015 tarihi itibari ile siz değerli müşterilerimize AYPİ PETROL olarak hizmet vermeye başlamıştır.

    Kuruluşundan bu yana AYPİ PETROL alt yapı yatırımlarına ağırlık vermiştir. AYPİ PETROL büyük bir rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesine sahiptir.

    Sektördeki pazar payını her geçen gün artıran AYPİ PETROL, AYGÜN Ltd.Şti. 'den doğan güç birlikteliği ve sinerji sonucu, Karaman’da akaryakıt sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareket etmektedir.

Misyonumuz

    AYPİ PETROL, güçlü altyapısı, gerçekçi vizyonu ve ülkeye olan inancıyla hızlı ve tutarlı büyüyen petrol istasyonu haline gelmiştir.

AYPİ PETROL, hedeflerine ulaşırken çevreye ve hukuka saygılı olarak hizmet, ürün gibi her alanda kaliteyi arttırarak müşteri memnuniyeti sağlamayı temel ilke kabul etmiştir. Otomasyon çalışmaları çerçevesinde, PDA cihazları üzerinden istasyon bilgilerini takip edebilmeyi sağlayacak altyapı hazırlanmıştır. Bu sistem ile tüketici, Türkiye Petrolleri istasyonlarından satın aldığı yakıtın üretimden pompa çıkışına kadar geçen her bir adımını takip etme imkanına kavuşmuştur. Türkiye Petrolleri istasyonlarında etkin otomasyon sisteminin kurulmasının hemen ardından 'TP TAŞIT TANIMA' sistemini ile AYPİ PETROL, çalıştığı kurum ve kuruluşlara kaliteli hizmet sunma yolunda önemli bir adımı daha gerçekleştirmiştir. AYPİ PETROL olarak “Mutlak Müşteri Memnuniyeti” prensibi doğrultusunda 'CrediTP' uygulamasına başlamıştır. Kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, performans ve kâr odaklı, sürekli gelişerek büyüyen AYPİ PETROL, bölgesinde sektöre yön veren lider firmalardan biri olmayı hedeflemiştir.

Vizyonumuz

   AYPİ PETROL olarak bayisi olduğumuz Türkiye Petrolleri, kalite düzeyinin yükseltilmesi ve verimliliğin arttırılması amacıyla ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standartlarının tüm gerekliliklerini sağlayarak kalite belgelerini de almış bulunmaktadır. Çalışanlarının gelişimini bu standartlar doğrultusunda destekleyen AYPİ PETROL, “Yangınla Mücadele ve Temel İş Güvenliği”, “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği”, “ISO 14001 Çevre Yönetimi”, “Güvenli ve İleri Sürüş Teknikleri” gibi birçok eğitim programını gerçekleştirdi. Sağlığa, emniyete ve çevreye duyarlı olan, değerlerinden güç alarak kaliteli ürün ve müşteri odaklı hizmet sunan, yaratıcı çözümleri ve olumlu yaklaşımlarıyla, sürekli gelişerek büyüyen AYPİ PETROL, sektörde kaliteli hizmeti ile bayrağını zirveye taşımayı temizlik, kalite ve güvende liderliği hedefliyor.