Kapat× Adres: Hamidiye Mah. Sanayi Caddesi No:11/a Merkez/KARAMAN

Sosyal Sorumluluk

AYPİ PETROL‘ün amacı; müşterileri, çalışanları, çevre ve toplum için çalışmalarını en etkin ve kaliteli şekilde sürdürmek, sürekli verimliliği artırarak iyileştirme faaliyetlerini gerçekleştiripsektörde güven elde etmek vizyonuna ulaşmaktır.

AYPİ PETROL’ün vizyonu, hizmet ve ürün kalitesiyle Karamanlıların birinci tercihi olanen güvenilen petrol istasyonu olmaktır.

AYPİ PETROL’ün misyonu, faaliyette bulunduğu petrol sektöründe de; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak AYPİ PETROL’ün müşteri ve çalışanlarının beklentilerini en üst düzeyde karşılamaktır.

AYPİ PETROL’ün belirlediği değerler ise; çevreye ve topluma saygı bilinci içerisinde ülke ekonomisine katkıda bulunarak, emeğe saygılı, müşteri memnuniyetine dayalı, güvenilir, dürüst ve şeffaf, sürekli kendini yenileyen,sinerjiyeinanan, çalışanlarının hak ve hürriyetlerine saygılı ve onların sürekli gelişimlerine açık, çevre ve toplum değerlerine saygılıolan AYPİ PETROL’ün sosyal sorumluluk anlayışı da bu amaçlar çerçevesinde şekillenmektedir.